„Skauting je přípravou na život“

Skauting − to je přátelství, poznání, zábava, sport, odpočinek, ale i dřina a překonání sebe sama.

Vítejte na našich stránkách skautského střediska „Ondřejník“, působící v oblasti Brány beskyd – Frýdlantu nad Ostravicí a Města Paskov.

Ve středisku „Ondřejník“ občanského sdružení Junák – svaz skautů a skautek ČR se dobrovolníci starají o zabezpečení schůzek, výprav a táborů pro více než  70 dětí a dospělých, rozdělených do jednotlivých oddílů. Naše aktivity spočívají především v přípravě pravidelných schůzek pro jednotlivé věkové kategorie, minimálně jednou týdně pro členy školního věku v okolí města Frýdlantu nad Ostravicí a města Paskova. Mimo tyto schůzky připravují dobrovolníci i výlety, tábory a jiné akce pro organizovanou i neorganizovanou mládež.

Co zde najdete?

Sekce Příspěvky – Aktuální informace pro rodiče, příznivce a členy střediska o záležitostech a termínech týkajících se naší činnosti. Rozděleno do jednotlivých oblastí. Například v „Akcích“ najdete termíny výletů nebo akcí mimo pravidelné schůzky. V „Tabor 2012“ najdete informace k táboru aktuálního roku, nebo v „Aktualitách“ najdete vše ostatní co považujeme za aktuální 🙂 . Sekce E-kronika – obsahuje zápisy členů, jejich zážitky na akcích, schůzkách …  Obrazovým doplňkem akcí a nádherným ztvárněním jejich atmosféry je Sekce „Fotogalerie“. Prostor pro úřední identifikaci  najdete v „Kontaktech“.

A samozřejmě jsme nezapoměli ani na časté dotazy, takže ty najdete v sekci „Obecné informace“

Doufáme, že na stránkách najdete vše co hledáte, a kdyby Vám přece jen něco chybělo, neváhejte se obrátit na správce stránek (Radka Macháče – vůdce střediska)

Tedy vítejte na našich stránkách a čtěte dle libosti 🙂

Září 2017