Jak sponzorovat ?

Finanční podpora:

Protože roční příspěvky pokryjí jen velmí malou část našich výdajů za kvalitní program, snažíme se peníze získávat i jinými způsoby. Většina našich peněz pochází z grantů, které napíšeme. Proto Vám nabízíme možnost sponzorovat naši činnost. Jelikož jsme jako Junák nezisková organizace, je možné při sponzorování získat některé daňové výhody.

    • Informace o odpisu daní Poskytnutý dar snižuje u dárce základ daně z příjmu fyzických osob, pokud celková hodnota darů poskytnutých v kalendářním roce přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. Pokud zúčtování daně místo dárce provádí zaměstnavatel, předá zaměstnanec potvrzení o daru mzdové účtárně nejpozději do 15.února následujícího roku, která toto potvrzení zahrne do položek snižujících daňový základ zaměstnance. Pokud dárce podává daňové přiznání sám, uplatní odpočet od základu daně ve svém daňovém přiznání… další informace jsou v dokumentu

Materiální podpora:

Samozřejmě však využijeme i jinou formu sponzoringu, než finanční. Typickými příklady toho, co nám pomůže jsou:

  • doprava – máte přístup k nákladnímu autu nebo dodávce? Čas od času potřebujeme odvézt větší náklad a nejlépe za nějakou zvýhodněnou cenu.
  • tisk a kopírování – ač se to někomu může zdát zvláštní, utratíme ročně nemalou částku za tisk materiálů (černobílý i barevný, na schůzky i propagaci).
  • propagace – pokud by se kupříkladu vaše firma chtěla zviditelnit, nabízíme možnost umístění reklamy na oddílových tričkách, našich stránkách. Máte naopak Vy místo, kam by bylo možné umístit náborový leták? Pak budeme rádi, když tam bude náš náborový leták viset.
  • videa – pravidelně z akcí připravujeme fotografie a videa. Tyto záběry je samozřejmě možné použít pro prezentaci jak Vaši, tak naši.

Co udělat, když chci sponzorovat: Ideální  je kontaktovat vůdce střediska (Radek Macháč). Ten Vám sdělí aktuální potřeby a také upřesní informace, které jsou zde jen nastíněné, a samozřejmě připraví darovací smlouvu.

Kontakt:

Radek Macháč
Hukvaldská 352
Frýdlant n.O.
739 11

kancelar@skautici.cz
+420 603 472 331

————————————-

Červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031