Poděkování rodičům, sponzorům a skautům …

Jak bylo …

V sobotu 8. září letošního roku, jsme uspořádali akci „Zábavné odpoledne pro rodiče a děti“. Akce se konala v areálu Restaurace Park. Původní termín akce nám pro nepřízeň počasí nevyšel, tak jsme posunuli o týden. A vyplatilo se 😎 , počasí nám přálo, i když to dopoledne tak nevypadalo, lanové centrum se dělalo za mírného deště, ale povedlo se. V poledne dorazili naši skautíci, kteří zajišťovali jednotlivé disciplíny a hry.

A pak to začalo … Zprvu tedy moc dětí nepřicházelo, asi musíme příště udělat větší reklamu 🙂 , ale pak už to celkem šlo, postupně přicházeli děti a rodiče. Informace o akci se šířila rychlou telefonickou poštou mezi rodiči a známými. Někteří snad přivedli celou školku ( v počtu vede Irča Zelenková, dovedla snad celou ulici  🙂 ). Největší zájem byl opět o lanové centrum a skluzavku, tam ale provoz urychlit nejde, je potřeba dodržovat bezpečnost a rychlost přechodu dětí urychlit nejde 🙂

Za uspořádání akce je potřeba poděkovat všem skautům a vůdcům družin a oddílů, nesmíme zapomenout ani na sponzory, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit.

A kolik se nakonec sešlo dětí na soutěžích?  … … … Celkem se zúčastnilo 84 dětí

Sponzoři akce:  Glaj Jiří – dřevo na stavbu překážek, Halamíček Lubomír – finanční podpora cen a vybavení, Radek Macháč – technické zajištění a finanční podpora vybavení

Soutěž o nejvýkonnější rodiče vyhráli : Illesovi (výpomoc při stavbě lanového centra, Laco se činil jak mohl, jeho výška  🙂 nám nahradila jeden celý žebřík) a Sigmundovi (výpomoc při likvidaci lanového centra v neděli, Milanova praxe v demontážích se taky hodila, jen těch schodů na žebříku co musel absolvovat 🙂 )

Příspěvky

Kontakt:

Radek Macháč
Hukvaldská 352
Frýdlant n.O.
739 11

kancelar@skautici.cz
+420 603 472 331

————————————-

Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30