Rubriky
Aktuality

Schůzky zrušeny do odvolání

Vážení rodiče,

 vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání.

 Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Jako skauti a skautky cítíme naši společenskou odpovědnost a chceme jednat s ohledem na ochranu starších a oslabených spoluobčanů. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrý preventivní krok ve správný čas. 

Doufáme, že skautskou činnost budeme moci co nejdříve obnovit – budeme vás o tom samozřejmě okamžitě informovat. 

Plánované výpravy a setkání budou v náhradních termínech, které budou vyvěšeny na těchto stránkách.

za Junák – český skaut, Středisko Ondřejník, Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Radek Macháč
vůdce střediska a statutární orgán
případné dotazy na telefonicky na čísle 603 472 331