Rubriky
Aktuality

Ukončení léta … Skautské zábavné odpoledne

Rok se sešel s rokem a je tu opět pravidelná akce pořádaná Frýdlantskými skauty. Pořádáme zábavné skautské odpoledne a ukončíme tím letošní skautské léto. Čekají Vás opět zábavné disciplíny, malování na obličej, lanovka, malování na sklo a podobně …

Kde: Restaurace Park (bývalé Las Vegas)

Kdy: 31.8.2013 od 13:00 do cca 18:00

Kdo: akce je určena pro širokou veřejnost, převážně pro děti, ale i rodiče a přátelé skautingu najdou něco pro sebe 🙂 .

Pořadatelem akce jsou Frýdlantští a Paskovští skauti

Pozvánka – plakát

Informace pro skauty a rodiče našich skautů:

Kdo chce přijít pomoct s lanovkou, tak přijďte ráno v sobotu do Parku (cca od 8:00 se tam budeme pohybovat). Skauti se sejdou v 11:30 – 12:00 (proběhne rozdělení disciplín a rychlá porada). 

Informace pro sponzory:

Máte zájem o sponzoring a reklamu na našich akcích? Případně se chcete podílet na rozvoji a výchově mládeže ve městě? Pak nás neváhejte kontaktovat o další informace. Sponzoring dětských organizací je ze zákona odpočitatelnou daňovou položkou.